KÜLTÜR -SANAT

DJ NEGMA SEVENLERİYLE BULUŞUYOR

dj-negma-sevenleriyle-bulusuyor DJ Negma, Anback Entertainment’in 17 Ağustos gecesi Performance Sanat’ta düzenlediği Summer Holiday Party'de sevenleri için çalacak.

Audrey Tautou, Antalya’ya geliyor

audrey-tautou-antalyaya-geliyor- Amelie' ile dünya çapında hayran kitlesi edinen Fransız yıldız Audrey Tautou, Tran Anh Hung imzalı 'Sonsuzluk / Éternité' filmi ile 53'üncü Uluslararası Antalya Film Festivali’ne konuk oluyor

Eşkiya ve Deli Emin'le yeni bir çağ

eskiya-ve-deli-eminle-yeni-bir-cag- Taşranın Türk sinemasına etkisini ve katkısını incelediğimiz bu yazı dizisi için yaptığımız kısa çalışma bile, taşra içerikli filmlerin köyden kente göçün başladığı yıllardan itibaren

Venedik’te Altın Aslan’ı kim alır, kim almalı?

venedikte-altin-aslani-kim-alir-kim-almali Kerem Akça, 73. Venedik Film Festivali’nin ödülleri için görüşlerini yazdı…

Tarantino’dan yeni film müjdesi böyle geldi!

tarantinodan-yeni-film-mujdesi-boyle-geldi Dünyaca ünlü usta yönetmen Quentin Tarantino, tartışmalı olan yeni filmi The Hateful Eight'in posterini yayınladı.

Beklenen fragman yayınlandı

beklenen-fragman-yayinlandi Heyecanla beklenen The Hunger Games (Açlık Oyunları) serisinin son filminin ilk fragmanı yayınlandı.

‘Adam vahşi değil, kadın çirkin, seks sahneleri klişe’

adam-vahsi-degil-kadin-cirkin-seks-sahneleri-klise Ses getiren Grinin Elli Tonu filminin fragmanı kitabın fanatikleri tarafından beğenilmedi.

Zorunlu çadır tiyatrosu!

-zorunlu-cadir-tiyatrosu Van'da yaşanan depreminin ardından hayat normale dönemiyor. Bundan nasibini alan Van Tiyatrosu ise bu yıl da çadırda!

İlk ödül geldi!

-ilk-odul-geldi Cannes Film Festivali'nde Kış Uykusu filmi ile yarışan Nuri Bilge Ceylan'a ilk ödül sinema yazarlarından geldi.

10 TL’ye satıldı

10-tlye-satildi Soma'da yaşanan maden faciasına katkıda bulunmak için Bob Dylan konser biletleri 10 TL'ye kadar düştü.

Sezen’li Kardeş Türküler!

sezenli-kardes-turkuler Türkiye'nin önemli sanatçılarından Sezen Aksu ile müziğin kardeş sesi Kardeş Türküler Avrupa'da aynı sahnede olacak.

Anısını Makedonya’da yaşatacaklar

-anisini-makedonyada-yasatacaklar Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün babası Ali Rıza Efendi anısına yaptırılan anıevi Makedonya'da açıldı.

Yüzdeyüz’ sürpriz isimler!

yuzdeyuz-surpriz-isimler Önümüzdeki yazın ilk festivaline yeni ve sürpriz isimler dahil olmaya devam ediyor.

Sibel Kekilli kovuldu!

sibel-kekilli-kovuldu Dünyayı kasıp kavuran Game of Thrones dizisinde rol alan Sibel Kekilli öyle bir sahne oynadı ki..

Bu akşam İKSV’de ne var?

-bu-aksam-iksvde-ne-var 33. İstanbul Film Festivali sürprizlerle dolu gece yaşatmaya devam ediyor. Bu akşam da diğerlerinden farklı olacak.

Kalbi olan az yaşar çok ölür’

kalbi-olan-az-yasar-cok-olur Heyecan, öfke, merak tüm bu duyguları bir arada yaşamak için Gri Sahneye bir uğrayın!

Paul Walker son kez vizyonda

paul-walker-son-kez-vizyonda- Bu hafta Hızlı ve Öfkeli'nin unutulmaz yüzü Paul Walker 'ı son kez vizyonda izleyeceksiniz!

Meral Okay’sız 2 yıl!

meral-okaysiz-2-yil Türkiye 2 yıl önce 9 Nisan sabahına Meral Okay'ın ölüm haberiyle uyandı... Meral Okay vefatının 2. yılında anılıyor...

Hollywood’da bir Türk

hollywoodda-bir-turk Dünya sinemasına yön veren Hollywood'un ünlü dizisi 'DaVinci’s Demons' oyuncularından Dilan'ı keşfedildi!

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ