iPhone 6'nın Aydınlatma Paneli Sızdı!

iphone-6nin-aydinlatma-paneli-sizdi

Apple'ın merakla beklenen büyük ekranlı gelecek nesil iPhone'undan sızıntılar gelmeye devam ediyor. Çin merkezli son görsellerin cihazın arka aydınlatma paneli olduğu iddia ediliyor.
24 Mayıs 2014 Cumartesi 09:38

Apple'ın gelecek nesil iPhone modeline ait olduğu iddia edilen sızıntılar gelmeye devam ediyor. Çin merkezli Weibo sitesinin son paylaştığı görsellerin iPhone 6 olarak anılan yeni cihazın arka aydınlatma paneli olduğu iddia ediliyor. Fotoğrafları paylaşan "gooey" takma adlı kullanıcı, bu panellerin önceki iddialarda dile getirilen 4.7 inç ekran büyüklüğüne tam geldiği belirtiyor.

Apple dünyası tartışıyor

Weibo'nun fotoğrafları dünya çapındaki popüler Apple bloglarının da tartışma konusu olmuş durumda. Culf of Mac sitesi görsellerde yer alan panelleri kesin olarak doğrulamamak ile birlikte iPhone 5s ve 5c'de kullanılan panellerinin benzerliğine dikkat çekiyor. Buna karşın Fransız Nowhereelse.fr sitesi ise fotoğraflardaki panelin mevcut iPhone modellerindeki panellerden bazı farklılıklar içerdiğini belirtiyor.Weibo sızıntılarıyla ünlü

Çin merkezli sızıntılarda doğru olanlar kadar gerçekle ilgisi olmayan sızıntılar da çıkabiliyor. Weibo bu konuda nispeten güvenilir kaynaklardan biri. Site Mart ayında da iOS 8'in yeni Önizleme, Heathbook ve TextEdit uygulamalarının simgesinin yer aldığı bir ekran görüntüsü paylaşmıştı. Bakalım son sızıntıları doğrulayacak yeni gelişmeler yaşanacak mı? 


Haber okunma sayısı: 2667

http://www.trendyol.com/?utm_campaign=gozcu|general&utm_source=aff&utm_medium=cpc


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ